Si-slakken Silicium-metaalslakken voor de staalproductie

Si-slakken Silicium-metaalslakken voor de staalproductie

Siliciumslak is een soort mengsel dat de hoofdinhoud Silicium (45 procent ~ 95 procent) en andere componenten zoals C, S, P, Al, Fe, Ca bevat.

Beschrijving

 

Beschrijving

Siliciumslak is een mengsel dat 40 tot 90 procent van het hoofdgehalte aan silicium bevat en is een bijproduct van siliciummetaal.
Het is een goed alternatief voor ferrosilicium bij het maken van staal, wat het voordeel heeft bij het verlagen van de kosten.

Specificatie

TypeSiCAlSP
Groter dan of gelijk aanMinder dan of gelijk aan
Silicium Slag4040550.10.1
Silicium Slag5050550.10.1
Silicium Slag6060440.10.1
Silicium Slag7070330.050.05
Silicium Slag8080220.050.05
Silicium Slag9090110.050.05

Si Slag Silicon Metal Slag For Steel Making

Grootte: 0-3 mm, 1-10 mm, 10-50 mm of volgens de eis van de klant.

Verpakking: 1MT/zak

voornamelijk gebruikt in de staalproductie

Het poeder van siliciumslak kan siliciumbriket worden gemaakt dat in binnen- en buitenland een verre en brede markt heeft

Het kan worden gebruikt als desoxidatiemiddel en legeringselement bij de staalproductie









Populaire tags: si slak silicium metaalslak voor de staalproductie

Misschien vind je dit ook leuk

Boodschappentassen